toplu sms icon     7/24 - 08:00 24:00 - 0216 708 02 00 - 0534 889 08 15
Toplu Sms Reklam Fiyat Kampanyası

Toplu Sms Bayilik

Toplu Sms Bayilik hizmeti almak isteyenler için çok güzel çözümleri sizlere sunmak istiyoruz. Bayilik sistemimizle diğer bir çok firmaya göre kazançların çok daha fazla olacağı konusunda garanti vermekteyiz. Bayilik sistemimiz bireylere yani firması olmayanlara faturaları tarafımızca kesilerek verilmektedir. Bunun dışında bayilik almak isteyen firmalara uygun fiyatlarla toplu sms hizmeti sunulacaktır. Alım sayılarınız yükseldikçe daha çok kazanmanız için ayrıca indirimler söz konusu olacaktır.

Toplu sms bayilik sistemimizde sizlere en yüksek kar payını kazanmanız için sürekli çalışmalarımız devam edecektir. Bayilik için detaylı bilgileri 0542 224 02 27 nolu telefon numaramızı arıyarak öğrene bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Toplu Sms başlıklı makalemizde toplu mesaj, toplu sms ve toplu sms yolla hakkında bilgiler verilmektedir.

Post Tagged with

One Response so far.

  1. Sms Bayiliği diyor ki:

    Sms bayiliği için vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim. Yakın zamanda bayilik için başvurumu yapmış olacağım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Google Site Map | Toplu Sms | Toplu Sms | Google | | Gizlilik ve Güvenlik
Web sitemizde tamamen yasal olan BAŞLIKLI TOPLU SMS hizmeti verilmektedir.
Bunun dışında herhangi bir hizmetimiz mevcut değildir. Toplu sms ile sizde müşterilerinize duyuru ve kampanyalarınızı ilete bilirsiniz.
Pasifik Telekom Ltd. Şti
© 2013 TopluSmsReklam ® Her Hakkı Saklıdır.